languages.sk Vírivky Vírivky

languages.sk – Aké aplikácie si vybrať v tejto predigitalizovanej dobe?

Mobilné aplikácie využíva čoraz viac ľudí. Začínajú byť neoddeliteľnou súčasťou našich bežných životov. Nevedeli by sme si predstaviť vstávať bez budíka v mobile, či stíhať všetky naplánované povinnosti bez Google kalendára. 

Avšak problém nastáva, keď tých aplikácii je v mobile už priveľa a vyčerpali sme si všetko voľné miesto. Ktoré aplikácie by ste mali mať určite vo Vašom mobile?

Spotify

Ak ste milovníkom hudby, určite by nemala táto aplikácia chýbať vo Vašom smartphone. Spotify je navyše úplne zadarmo a tým, že ho používate podporujete umelcov.

WhatsApp

Ak nechcete platiť za SMS, určite si stiahnite aplikáciu WhatsApp. Je to komunikačný nástroj, ktorý používa niekoľko stoviek miliónov ľudí po celom svete. Rýchla komunikácia a navyše úplne zadarmo.

Evernote

Ak Vám vadí si zapisovať všetky Vaše úlohy a poznámky do notesa, Evernote vyrieši Vás problém. Výborná a prehľadná aplikácia, ktorú si navyše môžete prepojiť aj s Vašim počítačom. Všetky poznámky a úlohy si môžete pozrieť aj na pc.

Atenize

Ak Vás trápi dochádzkový systém vo firme, táto aplikácia je určená práve pre Vás. Vaši zamestnanci môžu dokonca cez ňu nahlasovať aj absencie a vyberať si svoje dovolenky. Veľmi jednoduchý a efektívny systém pre Vašich zamestnancov na evidenciu dochádzky